PDFTemplate (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Variable
kn: ಮಾರ್ಪಡಿಸಬಹುದಾದ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Filename
kn: ಕಡತದಹೆಸರು

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Templates
kn: ಮಾದರಿಗಳು
