PDFTemplate (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: File
ku: پەڕگە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Variable
ku: گۆڕاو

en: Image
ku: وێنە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Text
ku: دەق

en: N/A
ku: نییە
