PDFTemplate (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Username
lt: Nario vardas

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Variable
lt: Kintamasis

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: settings
lt: nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: Download PDF
lt: Atsisiųsti PDF

en: Path
lt: Kelias

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Text
lt: Tekstas

en: N/A
lt: N/D

en: Templates
lt: Šablonai

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
