PDFTemplate (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Type
ml: തരം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Variable
ml: വേരിയബിൾ

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Path
ml: വഴി

en: Filename
ml: ഫയലിന്റെ പേര്

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്
