PDFTemplate (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Description
nn: Beskriving

en: File
nn: Fil

en: Edit
nn: Rediger

en: Image
nn: Bilete

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Path
nn: Sti

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
