PDFTemplate (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: File
os: Файл

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Image
os: Сурæт

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс

en: Path
os: Фæндаг

en: Filename
os: Файлы ном
