PDFTemplate (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: File
ro: Fișier

en: Edit
ro: Editați

en: Variable
ro: Variabilă

en: Image
ro: Imagine

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: settings
ro: setări

en: Save
ro: Salvare

en: Download PDF
ro: Descărcare PDF

en: Path
ro: Cale

en: Filename
ro: Nume fișier

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: N/A
ro: N/D

en: API key
ro: Cheia API

en: Are you sure?
ro: Sunteți sigur(ă)?

en: Templates
ro: Şabloane

en: Machine name
ro: Numele mașinii
