PDFTemplate (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Type
ru: Тип

en: Description
ru: Описание

en: File
ru: Файл

en: Edit
ru: Редактировать

en: Variable
ru: Переменная

en: Image
ru: Изображение

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: settings
ru: настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: Download PDF
ru: Скачать PDF

en: Path
ru: Путь

en: Filename
ru: Имя файла

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Text
ru: Текст

en: Variable name
ru: Имя переменной

en: N/A
ru: Н/Д

en: Delete template
ru: Удалить шаблон

en: API key
ru: API-ключ

en: Are you sure?
ru: Вы уверены?

en: Templates
ru: Шаблоны

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Template file
ru: Файл шаблона

en: No file was uploaded.
ru: Нет загруженных файлов

en: Add variable
ru: Добавить переменную
