PDFTemplate (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: File
sk: Súbor

en: Edit
sk: Upraviť

en: Variable
sk: Premenná

en: Image
sk: Obrázok

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: settings
sk: nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Path
sk: Cesta

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: API key
sk: API kľúč

en: Are you sure?
sk: Ste si istý?

en: Machine name
sk: Strojový názov
