PDFTemplate (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: Image
sl: Slika

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Path
sl: Pot

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Text
sl: Besedilo

en: N/A
sl: N/D

en: Machine name
sl: Strojno ime
