PDFTemplate (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Username
sr: Корисничко име

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Path
sr: Путања

en: Text
sr: Текст

en: Templates
sr: Шаблони
