PDFTemplate (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Username
sv: Användarnamn

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: File
sv: Fil

en: Edit
sv: Redigera

en: Variable
sv: Variabel

en: Image
sv: Bild

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: settings
sv: inställningar

en: Save
sv: Spara

en: Path
sv: Sökväg

en: Filename
sv: Filnamn

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: Are you sure?
sv: Är du säker?

en: Templates
sv: Mallar

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Template file
sv: Filmall

en: Add variable
sv: Lägg till variabel
