PDFTemplate (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: File
ta: கோப்பு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Variable
ta: மாறி

en: Image
ta: படம்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: settings
ta: அமைப்புகளை

en: Save
ta: சேமி

en: Path
ta: பாதை

en: Filename
ta: கோப்பு பெயர்

en: Advanced settings
ta: மேலதிக அமைவுகள்

en: Text
ta: உரை

en: N/A
ta: இல்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
