PDFTemplate (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: File
ug: ھۆججەت

en: Image
ug: سۈرەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Filename
ug: ھۆججەت نامى

en: Text
ug: تېكىست
