Persistent Dismissable Messages (7.x-1.1-beta1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Message
ca: Missatge

en: Paths
ca: Camins

en: User
ca: Usuari

en: Message type
ca: Tipus de missatge

en: System
ca: Sistema
