Persistent Dismissable Messages (7.x-1.1-beta1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Message
cs: Zpráva

en: Paths
cs: Cesty

en: User
cs: Uživatel

en: Message type
cs: Typ zprávy

en: System
cs: Systém
