Persistent Dismissable Messages (7.x-1.1-beta1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Message
da: Meddelelse

en: Paths
da: Stier

en: User
da: Bruger

en: Message type
da: Meddelelsestype

en: Repeat message
da: Gentag besked
