Persistent Dismissable Messages (7.x-1.1-beta1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Message
el: Μήνυμα

en: Paths
el: Διαδρομές

en: User
el: Χρήστης

en: Message type
el: Τύπος μηνύματος

en: System
el: Σύστημα
