Persistent Dismissable Messages (7.x-1.1-beta1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Message
es: Mensaje

en: Paths
es: Rutas

en: User
es: Usuario

en: Message type
es: Tipo de mensaje

en: System
es: Sistema

en: Repeat message
es: Repetir mensaje

en: If disabled and the message has been already shown, then the message won't be repeated.
es: Si está deshabilitado y el mensaje ya se ha mostrado, no se repetirá el mensaje.
