Persistent Dismissable Messages (7.x-1.1-beta1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Message
et: Teade

en: Paths
et: Asukohad

en: User
et: Kasutaja

en: Message type
et: Sõnumi liik

en: System
et: Süsteem
