Persistent Dismissable Messages (7.x-1.1-beta1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Message
fi: Viesti

en: Paths
fi: Polut

en: User
fi: Käyttäjä

en: Message type
fi: Viestin tyyppi

en: System
fi: Järjestelmä

en: Repeat message
fi: Toista viesti

en: If disabled and the message has been already shown, then the message won't be repeated.
fi: Mikäli poissa käytöstä ja viesti on jo näytetty, sitä ei toisteta.
