Persistent Dismissable Messages (7.x-1.1-beta1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Message
hu: Üzenet

en: Paths
hu: Útvonalak

en: User
hu: Felhasználó

en: Message type
hu: Üzenet típusa

en: System
hu: Rendszer

en: Repeat message
hu: Üzenet ismétlése
