Persistent Dismissable Messages (7.x-1.1-beta1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Message
nl: Bericht

en: Paths
nl: Paden

en: User
nl: Gebruiker

en: Message type
nl: Berichttype

en: System
nl: Systeem
