Persistent Dismissable Messages (7.x-1.1-beta1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Message
pl: Wiadomość

en: Paths
pl: Ścieżki

en: User
pl: Użytkownik

en: Message type
pl: Typ wiadomości

en: Repeat message
pl: Powtórz wiadomość

en: If disabled and the message has been already shown, then the message won't be repeated.
pl: Jeżeli wyłączone i wiadomość została już wyświetlona to nie będzie ona powtórzona.
