Persistent Dismissable Messages (7.x-1.1-beta1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Message
ru: Сообщение

en: Paths
ru: Пути

en: User
ru: Пользователь

en: Message type
ru: Тип сообщения

en: System
ru: Система

en: Repeat message
ru: Повторить сообщение

en: If disabled and the message has been already shown, then the message won't be repeated.
ru: Если отключено и сообщение уже было показано, то сообщение не будет повторяться.
