Persistent Dismissable Messages (7.x-1.1-beta1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Message
tr: İleti

en: Paths
tr: Yollar

en: User
tr: Kullanıcı

en: Message type
tr: İleti türü

en: System
tr: Sistem

en: Repeat message
tr: İletiyi tekrarla
