Persistent Dismissable Messages (7.x-1.1-beta1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Message
uk: Повідомлення

en: Paths
uk: Шляхи

en: User
uk: Користувач

en: Message type
uk: Тип повідомлення

en: System
uk: Система

en: Repeat message
uk: Повторити повідомлення

en: If disabled and the message has been already shown, then the message won't be repeated.
uk: Якщо вимкнено і повідомлення вже було показане, то воно не буде показане повторно.
