Persistent Dismissable Messages (7.x-1.1-beta1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Message
gl: Mensaxe

en: Paths
gl: Rutas

en: User
gl: Usuario/a

en: Message type
gl: Tipo de mensaxe

en: System
gl: Sistema
