Persistent Dismissable Messages (7.x-1.1-beta1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Message
lt: Žinutė

en: Paths
lt: Keliai

en: User
lt: Narys

en: Message type
lt: Žinutės tipas

en: System
lt: Sistema
