Persistent Dismissable Messages (7.x-1.1-beta1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Message
oc: Messatge

en: Paths
oc: Camins

en: User
oc: Utilizaire

en: Message type
oc: Tipe de messatge

en: System
oc: Sistèma

en: Repeat message
oc: Repetir lo messatge

en: If disabled and the message has been already shown, then the message won't be repeated.
oc: Se desactivat e que lo messatge a ja été afichat, alara lo messatge ne serà pas répété.
