Persistent Dismissable Messages (7.x-1.1-beta1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Message
pt: Mensagem

en: Paths
pt: Caminhos

en: User
pt: Utilizador

en: Message type
pt: Tipo de mensagem

en: System
pt: Sistema
