Persistent Dismissable Messages (7.x-1.1-beta1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Message
sk: Správa

en: Paths
sk: Cesty

en: User
sk: Používateľ

en: Message type
sk: Typ správy

en: System
sk: Systém
