Peekaboo - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Link
fr: Lien

en: Inline
fr: En ligne

en: Link text
fr: Texte du lien

en: Show field
fr: Afficher le champ

en: Autoload
fr: Chargement automatique

en: Reload
fr: Recharger

en: Reload delay
fr: Fréquence de rechargement

en: Hide field
fr: Masquer le champ
