Peekaboo - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Link
pl: Odnośnik

en: Inline
pl: Przed polem

en: Link text
pl: Treść odnośnika

en: Show field
pl: Pokaż pole

en: Hide field
pl: Ukryj pole
