Peekaboo - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Link
uk: Посилання

en: Inline
uk: В одному рядку

en: Link text
uk: Текст посилання

en: Show field
uk: Відобразити поля

en: Autoload
uk: Автозавантаження

en: Reload
uk: Перезавантажити

en: Hide field
uk: Приховати поле
