Peekaboo - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: CCK
ar: عدة بناء المحتوى

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Link
ar: رابط

en: none
ar: لا شيء

en: Default
ar: الافتراضي

en: Inline
ar: داخل المحتوى

en: Link text
ar: نص الرابط

en: Select list
ar: لائحة الخيارات
