Peekaboo - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Link
ast: Enllaz

en: none
ast: nengún

en: Default
ast: Predefiníu

en: Inline
ast: Incluyíu na llinia

en: Select list
ast: Esbilla
