Peekaboo - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Link
bg: Линк

en: none
bg: не

en: Default
bg: По подразбиране

en: Inline
bg: В една линия

en: Select list
bg: Избор от списък
