Peekaboo - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: CCK
bn: সি সি কে

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: none
bn: একটিও নয়

en: Default
bn: ডিফল্ট
