Peekaboo - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: none
bo: མེད

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Inline
bo: ཕྲེང་ནང་དུ

en: Link text
bo: ཡི་གེ་སྦྲེལ་བ

en: Select list
bo: མིང་ཐོ་གདམ་པ

en: @type: @field (@label)
bo: @type། @field ༼@label༽
