Peekaboo - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Link
ca: Enllaç

en: none
ca: cap

en: Default
ca: Per defecte

en: Inline
ca: En línia

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: Select list
ca: Llista de selecció
