Peekaboo - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Link
cs: Odkaz

en: none
cs: žádné

en: Default
cs: Výchozí

en: Link text
cs: Text odkazu

en: Select list
cs: Seznam

en: Show field
cs: Zobrazit pole
