Peekaboo - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Link
cy: Dolen

en: none
cy: dim

en: Default
cy: Diofyn

en: Select list
cy: Dewis rhestr
