Peekaboo - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: none
de: keine

en: Default
de: Standard

en: Link text
de: Link-Text

en: Select list
de: Auswahlliste

en: Show field
de: Feld anzeigen

en: Reload
de: Neu laden

en: Hide field
de: Feld ausblenden
