Peekaboo - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: none
el: κανένα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Inline
el: Ενσωματωμένο

en: Link text
el: Σύνδεσμος κειμένου

en: Select list
el: Λίστα επιλογής
