Peekaboo - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Link
eu: Esteka

en: none
eu: bat ere ez

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Inline
eu: Lerro berean

en: Select list
eu: Aukeratu zerrenda
