Peekaboo - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Link
fi: Linkki

en: none
fi: ei yhtään

en: Default
fi: Oletus

en: Inline
fi: Avoin

en: Link text
fi: Linkin teksti

en: Select list
fi: Valintalista
