Peekaboo - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: CCK
gu: સીસીકે

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Link
gu: કડી

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Link text
gu: કડી શીર્ષક

en: Select list
gu: પસંદગી યાદી
