Peekaboo - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Link
hu: Hivatkozás

en: none
hu: nincs

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Inline
hu: Egy sorban

en: Link text
hu: Hivatkozás szövege

en: Select list
hu: Legördülő lista

en: Show field
hu: Mező mutatása
