Peekaboo - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Link
id: Tautan

en: none
id: tidak ada

en: Default
id: Bawaan

en: Inline
id: Sebaris

en: Link text
id: Teks tautan

en: Select list
id: Daftar pilihan
